Дани хлеба 2017

Објављено: четвртак, 30. новембар 2017.

У оквиру обележавања дана школе, наша школа је и ове године, 3. новембра, по девети пут организовала манифестацију "Дани хлеба". Током манифестације одржано је такмичење у изради славских колача, изложба славских колача и уметнички обликованог теста, стручна предавања, такмичење у изради ликовних и литерарних радова са темама "Мирис хлеба" и "Пиротски качкаваљ -  чувар традиције", изложба сирева.

Више детаља

Регионално такмичење из предузетништва "Пословни изазов"

Објављено: четвртак, 26. октобар 2017.

Ученици наше школе учествовали су на Регионалном такмичењу средњошколаца у предузетничким вештинама Пословни изазов. одржаном у Лесковцу у хотелу Пашина чесма, 25.10.2017.

Ученици наше школе на Новосадском сајму и "Balkan Chesse" фестивалу

Објављено: четвртак, 26. октобар 2017.

Дана 14.10.2017. године ученици и наставници наше школе имали су прилику и част да присуствују двема великим манифестацијама које су одржане у Беогаду и Новом Саду.

Више детаља

"Да је сваки дан здрав и безбедан"

Објављено: среда, 27. септембар 2017.

Под слоганом Да је сваки дан здрав и безбедан, компанија Тигар Тирес је по трећи пут  у кругу фабрике организовала догађај  који је окупио запослене и чланове њихових породица, као и партнере из локалне заједнице.

Учешће на 84. Међународном сајму у Новом Саду

Објављено: недеља, 21. мај 2017.

Наша школа је по други пут за редом имала свој штанд на 84. медјународном пољопривредном сајму.

20. Међународни сајам виртуелних предузећа

Објављено: среда, 03. мај 2017.

У организацији Министарства Републике Бугарске у Пловдиву у Бугарској 27. и 28. априла одржан је 20. Међународни сајам виртуелних предузећа. На сајму виртуелних предузећа учествовало је 134 ђачких компанија из Румуније, Холандије, Белгије, Црне Горе, Србије и земље домаћина.

XI Сајам професионалне орјентације

Објављено: среда, 26. април 2017.

25.04.2017. године на одржаном XI сајму професионалне орјентације наша школа је својом поставком достојно промовисала своје образовне профиле.

Посета пољопривредној школи у Приједору

Објављено: недеља, 23. април 2017.

Ученице Јована Панчић III2 и Анђела Јовановић III1  и професори Дејан Николић  и Радослав Пејчић су у период од 20.4. до 24.4.2017.год. били у гостима пољопривредној школи у Приједоруи и  тиме узвратили посету поводом обележавања дана њихове школе.