Регионална смотра - 13. пекарски дани у Алексинцу

Објављено: субота, 20. октобар 2018.

Успешан наступ ученика наше школе на регионалној смотри 13. пекарски дани у Алексинцу у организацији пољопривредне школе Шуматовац из Алексинца.

Такмичење "Пословни изазов"

Објављено: четвртак, 18. октобар 2018.

Такмичење из предузетништва под називом Пословни изазов за југо-источну Србију окупило је ове године у Лесковцу 118 средњосколаца...

Eкскурзија

Објављено: среда, 17. октобар 2018.

У периоду од 8.10.2018. до 11.10.2018. изведена је екскурзија ученика трећег и четвртог разреда Млекарске школе у Сент Андреји, Будимпешти и Бечу. Путовало је тридесет петоро ученика.

Млинарско-пекарски дани на Новосадском сајму

Објављено: уторак, 16. октобар 2018.

Млинарско-пекарски дани у оквиру Трећег сајма млинарства, пекарства, посластичарства и паковања одржани су од од 11. до 13. октобра у Мастер центру Новосадског сајма.

Више детаља

Велико признање за нашу школу

Објављено: уторак, 16. октобар 2018.

Наша школа је уз 13 аутентичних произвођача прехрамбених производа из целе Србије одабрана да представља нашу земљу на Међународном сајму хране у Торину, који је одржан од 20 до 24. Септембар 2018. године.

Наша школа на 56. сајму пољопривреде у Пожеги

Објављено: понедељак, 08. октобар 2018.

Ученици и професори наше школе учествовали су на 56. Пољопривредном сајму у Пожеги у организацији пољопривредне школе Љубо Мицић из Пожеге.

Почетак међународне сарадње

Објављено: среда, 12. јул 2018.

Данас смо остварили међународну сарадњу са Министарством пољопривреде Македоније чији су представници желели да чују наша искуства у процесу заштите географског порекла  пиротског качкаваља.

Њ.Е. Сем Фабрици у посети нашој школи

Објављено: уторак, 11. јул 2018.

У оквиру дводневне посете Пироту, Њ.Е. Сем Фабрици, амбасадор и шеф делегације Европске уније у Србији, посетио је нашу школу где се упознао са технологијом производње пиротског качкаваља.